ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ

Докладніше про відеопрезентацію.

Ваша відеопрезентація має ознайомити члена журі з вашим проєктом в онлайн-форматі. Фактично це може бути ваша звичайна презентація, яку ви готуєте на конкурс, тільки з закадровим голосом, де ви розповідаєте про свій проєкт. Це буде простий варіант відеопрезентації.

Ви можете зробити більш складний варіант відеопрезентації і зняти доповідача на фоні проєкту, що презентується. Все залежить від технічних та творчих можливостей команди стартапу.

Звичайно, що чим краще та детальніше буде презентація, тим краще. Але пам'ятайте: Ви не маєте переходити до технічних подробиць проєкту або читати текст, що написаний у слайдах.

Зверніть увагу:
  • Тривалість відеопрезентації - 5 хвилин, роздільна здатність відео - 1920х1080.
  • Текст, який ви використовуєте на слайдах відеопрезентації, має легко читатись при середній якості відео на пристроях з невеликими екранами (планшетах та смартфонах).
  • Тексту на слайдах відеопрезентації має бути небагато. Основна інформація має подаватися диктором.
  • У відеопрезентації можна використовувати фонову музику (під тиху нейтральну мелодію начитування сприймається набагато краще).
  • Зверніть увагу на якість звукового супроводу. Звук має бути чітким, досить гучним, без паразитних шумів. Глядачі не повинні дослухатися.
  • На відеопрезентації бажано зробити субтитри (на укр. відеопрезентації - українською, на англ. відеопрезентації - англійською). Субтитри розміщуйте таким чином, щоб вони не заважали читати на слайдах корисну інформацію.
  • Якщо на англ. відеопрезентації ви не можете наговорити дикторський текст англійською, то маєте обов'язково накласти англ. субтитри та фонову музику.         

    Відеоурок зі створення відеопрезентації.

Ось декілька прикладів різних відеопрезентацій.Якщо у Вас виникли запитання, ви можете їх поставити координаторці Конкурсу Тані Кресан (t-kresan@ukr.net ). 
Але перед тим, як писати листа, подивіться, чи немає відповіді на Ваше запитання на сторінці поширених запитань.