ВІДПОВІДІ НА ЧАСТІ ПИТАННЯ


Якщо у Вас виникли запитання при підготовці до фіналу Конкурсу інноваційних стартап-проєктів, Ви можете їх поставити координаторці Конкурсу Тані Кресан (t-kresan@ukr.net ). 

Але перед тим, як писати листа, подивіться, чи немає відповіді на Ваше запитання на цій сторінці.
1. Якщо є патенти, їх треба показувати у презентації?

Відповідь Патенти у презентації показувати не обов'язково. Ви можете показати їх як додаткові матеріали.

2. Якщо наш проєкт піде на стендову доповідь, чи маємо ми готувати відеопрезентації?

Відповідь Так. Ваш проєкт буде розміщений на платформі онлайн-оцінювання, а там мають бути відеопрезентації проєкту українською та англійською мовами.

3. Скажіть, будь ласка, а якщо у мене два проєкти і оба на стенді, мені для обох готувати плакати? А відеопрезентації теж потрібні?

Відповідь Так, потрібні плакати на кожний проєкт. Також потрібні презентації, та відеопрезентації. Якщо ці проєкти у секції Оборона та безпека, то відео робити не потрібно.

4. При відправці презентації у форматі PowerPoint, чи потрібно залишати коментарі під слайдами (мається на увазі нотатки, за якими буде вестись голосовий супровід виступу)?

Відповідь На Ваш розсуд. Це не має принципового значення.

5. Скажіть, будь ласка, чи обов'язково презентація має бути доступною для редагування? Тобто, чи можна її створити в іншому редакторі, але зберегти у форматі pptx як фінальну версію

Відповідь Так, можна. Ви можете робити презентацію у будь якому редакторі, але прислати її у форматі PowerPoint розміром 16 х 9

6. Наш проєкт вийшов у фінал. Як можна дізнатися порядковий номер проекту?

Відповідь Подивіться у листуванні з Кресан (Sikorsky Challenge). Вона робила усім розсилку. Або напишіть на пошту t-kresan@ukr.net та укажіть назву свого проєкту та прізвище особи, що заповнювала заявку.

7. Чи може відеопрезентація бути менше 5 хв, наприклад 3,5 або трохи довше, наприклад 7 хвилин?

Відповідь Так. Може. Але не бажано робити відео довше 8 хвилин, бо його просто можуть повністю не переглянути.

8. Уточніть будь ласка, якщо проєкти фіналістів будуть розміщені на веб-ресурсі онлайн-оцінювання, то до них матимуть доступ тільки члени журі чи будь-хто?

Відповідь Проєкти фіналістів будуть розміщені на веб-ресурсі для оцінювання з загальним доступом. Будь хто матиме можливість задати команді стартапу питання. Але оцінювати проєкти будуть тільки члени журі.

9. Чи можу я замінити офлайн-виступ зі сцени на онлайн-доповідь?

Відповідь Так, можлива заміна офлайн-виступу на онлайн-доповідь, але Ви маєте повідомити про це координатора Конкурсу Тетяну Кресан, щоб ми внесли зміни у сценарій заходу.

10. Оцінювання проєктів буде тільки онлайн?

Відповідь Ні, не тільки. Оцінювання проєктів буде як онлайн (для членів журі, що не можуть приєднатися в офлайні та для членів журі з інших континентів - США, Австралія, тощо), так і офлайн для членів журі, що будуть присутні очно. Потім результати оцінювання підсумовуються.

11. Як дізнатися, коли саме має виступати наш стартап?

Відповідь

Відносно розкладу Конкурсу, та заходів Фестивалю дивіться програму та шукайте свою секцію. Програма є за посиланням >>>


12. Якщо формат виступу – стендова доповідь, можна поміняти на онлайн-виступ? 

Відповідь Ні, не можна. Проєкти, які мають презентуватися у форматі стендової доповіді, але не мають можливості приїхати на Конкурс, переходять у віртуальний формат, тобто іх відеопрезентації та звичайні презентації (англійською та українською) розміщуються та оцінюються тільки на сайті онлайн-оцінювання.

13. У мене формат виступу – стендова доповідь, я зробив макет плакату. Його потрібно присилати на перевірку? 

Відповідь Так. Бажано вислати Олексію Струцинському на перевірку. Його прошта strutsynskyi@hotmail.com

14. У мене стендова доповідь. Плакат я маю роздруковувати самостійно? 

Відповідь Так. Ви друкуєте плакат за свій кошт.

15. Чи можу я не робити англомовну дикторську начитку, а просто зробити ангійськи субтітри на україномовну презентацію? 

Відповідь Ні, не можна. Презентація має бути з англомовною інфографікою, без української начитки. Якщо ви хочете зробити щось накшталт "німого кіна" то маєте на презентацію з англомовною інфографікою накласти фонову музику і тоді вже можна додати англійські субтитри.

16. Якщо я не встигаю зробити презентацію та відеопрезентацію, але у мене є промо-відео та макет плакату для стендової доповіді, чи можна ці матеріали розместити на сайті ондайн-оцінювання? У мене стендова доповідь.

Відповідь Ні, не можна. Має бути те що потрібно. Немає матеріалів - немає сторінки. 

17. Якщо я вислав готові матеріали не на пошту final-2023@ukr.net, а на пошту координатора Конкурсу? Це погано? 

Відповідь Погано. Бо не факт що їх отримає адмін сайту та розмістить на сторінці. 

18. Чи можна вирішити питання з поселенням? 

Відповідь Так. Можна. Для цього при заповненні форми реєстрації гостя фестивалю ви маєте указати що потребуєте поселення. Поселення здійснюється на платній основі. Місця надаються в гуртожитку КПІ. Варіанти розміщення, вартість та варіанти оплати будуть надіслані вам на пошту або особисто за телефоном, що був вказаний в аплікаційній формі.